Kurumsal

Hakkımızda

Kağıt satışlarımız depomuzda stoklanan kağıtları sipariş terminine uygun şekilde İstanbul'daki müşterilerimize fabrikalarında kamyon üzerinde İstanbul dışındaki müşterilerimize ise kendi depomuzdan kamyon üzerinde teslim gerçekleşmektedir. Şirket kurucumuzun uzun süre oluklu mukavva sektöründe sanayici olarak çalışmasından kaynaklanan deneyimi, üretici müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini kolaylıkla kavramamızı sağlayarak istenilen hizmeti vermemizde en önemli etken olmaktadır. Türkiye'de üretilmeyen kahverengi ve beyaz kraftliner ithalatımızın yanı sıra, çoğunlukla yurtiçinde üretilen kâğıt kalitelerinin üzerindeki değerlerde ve değişik gramajlarda kâğıtlar ithal etmekteyiz.

Misyonumuz

Değerlerine uygun çalışma prensibi ile yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde faaliyet gösterdiği alanda müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızla, müşterilerimiz için hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyüme ilkesiyle kağıtla ilgili çözümlerde kurumsallık, teknoloji, tecrübe, ve insan kaynağı zenginliğinin bütünleşmesiyle alanında lider bir marka olmak

Ürün Çeşitliliği

Kuşe kağıdı, Fantazi kağıt, fotokopi kağıdı, amerikan bristol ve benzer kağıt çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Yüksek Kalite

Satışa sunduğumuz tüm ürünler A Kalite 1.Sınıf kalitedeki ambalaj ve kağıt tipleridir.

Web Tasarım Ajansı