Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Kuşe Kağıdı, Amerikan Bristol, 1. Hamur Kağıt cinslerinin birçok ölçü ve ebatları bulunmaktadır. Ürün detay sekmesi içerisinden kağıtların özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Matbaa firmalarının sıklıkla kullandığı Amerikan bristol kağıt cinsi oldukça popüler ve bilinen kağıt tipidir. Ningbo Fold, Sinarboard ve Chenming markalarına ait Amerikan Bristol kağıt cinsleri bulunmaktadır. Gramajları 190cm ile 400cm arasında değişiklik gösterirken ebatları ise; 50cm ile 70cm arasındadır.

İstanbul Kuşe Kağıdı

Kuşe kağıt cinsi en çok matbaa alanında kullanılmaktadır. Genellikle broşür, afiş ve benzeri reklamcılık ürünlerinde kullanılmaktadır. Yapılan tasarımı daha iyi yansıtması ve sunumun başarılı olması için kuşe kağıt cinsi kullanılmaktadır. Kuşe kağıt cinsi ve görüntüsü sebebiyle tasarıma daha başka bir hava katmaktadır. Kağıt çeşitleri arasında en çok tercih edilen aynı zamanda görüntü aşaması itibariyle başarılı tasarım örneği olarak en dikkat çeken kağıt çeşitleri arasında yer almaktadır. Sizde Çözüm Kağıt veya İstanbul kağıt firmaları arasında düzgün ve kaliteli kağıt satıcısı firma arıyorsanız o halde Çözüm Matbaacılık ile iletişime geçerek size en uygun kağıt cinsini satın alabilirsiniz.


İstanbul Kağıt Firmaları

Amerikan Bristol kağıt cinsi daha çok kartvizit, davetiye, kartpostal gibi ürünlerde kullanılmaktadır. Hem piyasada kolay bulunabilir olması hemde maliyet seviyesinin diğer kağıt cinslerine göre daha uygun olması sebebiyle reklamcılık alanında sıklıkla tercih edilen kağıt cinsidir.

Amerikan bristol kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için 0533 139 26 15 numaralı satış hattımızı arayarak Amerikan Bristol Kağıt fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kağıt Firmaları

İstanbul kağıt firmaları arasında lider konumda yer alan Çözüm Kağıt toptan kağıt satışı gerçekleştirmektedir. Satışını yaptığımız tüm markalar dünya çapında bilinen ve sıklıkla kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Her düzeydeki ihtiyaçlarınıza cevap verecek geniş ürün yelpazesiyle sizlere en uygun hizmet sunmaktayız.

Web Tasarım Ajansı